חייגו עכשיו 03-6240102
2nd מרץ 2014 | על ידי: nadlan

קבוצת רכישה ,בנדלן ,הינה ארגון מספר אנשים יחדיו שיחברו לצורך רכישה נדלנית כאשר מטרה אחת מאגדת אותם.
העיסקאות הראשונות של קבוצת רכישה היו דווקא במגזר העיסקי של הנדלן המסחרי.אנו בסטאטוס בית השקעות בנדלן מלווים קבוצת רכישה של מגדלי משרדים למכירה בתל אביב וברמת גן כבר משנות ה90.

המושג קבוצת רכישה, הפך בשנים האחרונות לשיחת הסלון ביום שישי כמעט ובכל בית.כל אחד שמע יודע ומכיר ,מי  מקרוביו אשר עושה ,קשור או רכש נדלן מסחרי או פרטי  בקבוצת רכישה.

הרעיון המרכזי למארגן בקבוצת רכישה הוא "לקשור בין הרוכשים " כך שלמעשה יהיה הסכם מקשר המגדיר בצורה מסודרת ומפורשת את מערך ההתקשרות – מערכת היחסים בין חברי הקבוצה לבין עצמם.

למה קבוצת רכישה?

קבוצת רכישה הינה דרך מצויינת ללקוח להשיג ולרכוש את המקרקעין ,במיקום המבוקש,באיכות הרצוייה וכמובן בשאיפה עליונה לחיסכון אדיר בעלויות.הרעיון המרכזי הינו שכל חבר בקבוצה הינו " הייזם " , ולכן נוצר מצב של חיסכון בעלויות ,התייעלות בעבודה וכך גם לשיפור בתוצר המוגמר.
כמי שאמונים על השיווק בהרבה פרויקטים , יודעים לזהות את הפוטנציאל הקיים ולכן גם חלק מההשקעות שלנו עבור לקוחותינו מתקיימות בקבוצות הרכישה.

סיכון בקבוצת רכישה:

כמו בכל תחום, קיים סיכון בתחום בו אין למארגנים ניסיון יידע קשרים וכישורים עיסקיים להוביל.קל וחומר בתחום הנדלן שבו כל סטייה ולו הקטנה ביותר, תוביל לאובדן או קריסת פרויקט ו/או לחריגה כספית אדירה מהתקציב, נושא שיהפוך הפרויקט ללא כלכלי.

מגדלי משרדים למכירה :

אנו עושים ופעילים בתחום איתור רוכשים לקבוצות הרכישה הגדולות והידועות בתחום המשרדים. אנו מעורבים כמעט תמיד בכל קבוצות הרכישה החשובות הידועות והמשמעותיות של הנדלן המסחרי בישראל לדוגמא :

מגדל טויוטה – 2 מגדלי משרדים  כ 20000 מר ,ברחוב יגאל אלון  בתל אביב מבית היוצר של בסר ישראל.

מגדלי הארבעה – 2 מגדלי משרדים  כ 80000 מר משרדים מפוארים ברחוב הארבעה מקבוצת חג'ג'.

מגדלי בסר רמת גן ובני ברק: 2 מגדלי היוקרה כ 70000 מר משרדים מבית היוצר של בסר ישראל.

מגדל השחר: מגדל בן 50 קומות המשלב 30 קומות משרדים +20 קומות מגורים – קבוצת סופרין.

CU רמת החייל – פארק משרדים 30000 מר משרדים והיי טק מקבוצת סופרין.

החילזון 5 רמת גן – בניין משרדים בן 11000 מר בבורסה רמת גן מקבוצת אולימפייה.

אודות הכותב:nadlan

כתיבת תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

צרו איתנו קשר עכשיו!

שם*

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

פרטים

סטאטוס השקעות נדל"ן

החילזון 5 ר"ג

03-6240102
03-5612468