חייגו עכשיו 03-6240102
28th ספטמבר 2016 | על ידי: nadlan

תפקידם החשוב של המתווכים הוא לתווך בין אנשים לבין נכסים.מתווך נדלן מסחרי סטאטוס יועצי נדלן

בשבועות האחרונים יש המון שיח סביב מתווכים.וזאת ,אך לא רק,כי תיווך הוא מקצוע מורכב ומאתגר.
עולם הנדל"ן הוא עולם מאתגר לכשלעצמו, והעוסקים בו מחויבים במקצועיות והבנה מעמיקה. במיוחד כאשר מתעסקים בתחום מכירות הנדלן השקעות הנדלן המניב ולכן ישנו צורך בסיסי להתאים את הנכסים לצרכים של כל אדם, ולמקסם את נתוני העיסקאות בין אם למגורים, לצורכי עבודה ובין אם הסתכלות על הנדלן כהשקעה פרופר וכנדלן מניב לבטחון הכלכלי של המשקיע ולמשפחתו.

כעיקרון יכול כל אדם  לרכוש ולהשכיר נכס גם ללא סיוע במתווך.
להבדיל מהנהוג לדוגמא בארצות הברית שם נקובל לעשות עיסקאות באמצעות מתווך נדלן עם רישיון תיווך של ברוקר ,הרי בישראל אין חוקים כיום המחייבים ביצוע כל עסקת נדל"ן באמצעות מתווך, אך ככל שנעמוד על איכות וטיב העסקאות, סביר שניווכח שעבור אותו הון ניתן היה לבצע עסקה טובה ומניבה יותר.
במילים אחרות ופשוטות ,יש מתווכים שיש להם ערך מוסף ענק בעיסקה ויכולים לעזור לשפר את תנאי העיסקה ולפעמים גם למקסם את מחיר העיסקה.
למתווך יש ידע, הבנה ואפילו קשרים שאין בנמצא לאדם הפרטי בבואו לבצע עסקת נדל"ן. אם ידע הלקוח לרתום את המתווך המקצועי בצורה נכונה ויעילה הרי הוא יפיק רווח וימקסם את התועלת אשר בגינה הוא משלם למתווך .

חלום לעתיד כלכלי בטוח סטאטוס יועצי נדלן
לא הופתעתי לקרוא בעיתונות ,שנתפסו מתווכים שעבדו ללא רישיון. שאפו לרשות להגנת הצרכן על המבצע המקיף לאיתור מתווכים. הבעייה היא שהמבצע התקיים רק על פני כמה חודשים בודדים. יש לדעתי מקום רב לתקוף את נושא "החאפרים " ולאכוף את חוקיות העוסקים בתחום תיווך הנדלן.
ואלו שעובדים ללא רישיון ?  הם מרמים את קהל לקוחותיהם. ונוסף לכל- הם משחירים את המקצוע כולו ובטח את העוסקים בו.
101 "מתווכים" שפעלו ללא רישיון?! זה מספר שערורייתי לכל הדעות. זהו פרור של אבק באסם תבואה.הרי מקצוע התיווך הינו מכניס ,עשירים עוסקים בו ומשכך ישנו ציבור שלם של אנשים ששם מבטחיו בכאלו שמתיימרים להיות בעלי רשיון תיווך על פי חוק ו שאינם אנשי מקצוע.
נכון, מדובר בתחום סקסי. שוק הנדל"ן תמיד נחשב לשוק בעל פוטנציאל לכסף ולרווחים גבוהים. רק בואו לא נתבלבל- אין מתנות חינם.
ישנם אנשים רבים שרוצים לעסוק בנדל"ן, וישנם כאלו שיטעו לחשוב שמדובר ב"עסק קל". העבודה בנדל"ן הינה מאתגרת. אבל לא רבים נמצאים בתחום שנים רבות,ותמיד לאחר הגשם צצות להן פטריות שבקיץ קמלות ונובלות.
אנו בסטאטוס יועצי נדלן עושים תיווך שיווק ומכירות נדלן עיסקי מסחרי בדגש על תחום המשרדים והנדלן המניב עם ניסיון רב החל משנת 1990.
לדעתי האישית,כדי להצליח בתחום- צריך ללמוד, לעבוד קשה, להתמקצע, ולהתמחות.
והמלצתי לאור שנות נסיוני היא כזו – כשאתם חפצים בעסקת נדל"ן גשו למתווך. בדקו היטב שמדובר באיש מקצוע מוסמך בעל תעודות וניסיון, קבלו המלצות אישיות מחברים ומכרים.
ואם במקרה גיליתם שביצעתם עסקה עם "מתווך" ללא רישיון- דרשו את כספכם חזרה.
אנו נשמח אם תיפנו אלינו ונוכל לייעץ עבורכם ולכבודכם ,וללא התחיבות.
פנו אלינו, אנחנו פה בשבילכם.
סטאטוס יועצי נדל"ן

אודות הכותב:nadlan

Comments are closed.

צרו איתנו קשר עכשיו!

שם*

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון

פרטים

סטאטוס השקעות נדל"ן

החילזון 5 ר"ג

03-6240102
03-5612468